PRALNIA WODNA

Oferujemy pranie na mokro. czyli pranie w wodzie z użyciem odpowiednich detergentów.

PRALNIA CHEMICZNA

Proponujmy pranie na sucho, czyli bez użycia wody.

MAGIEL

Oferujemy nową jakość usług na najwyższym poziomie. Jeśli masz dość prania i prasowania pościeli, którą potem trudno całkowicie wysuszyć na domowych skontaktuj się z nami.

PRASOWANIE

Oferujemy usługę prasowania każdej garderoby począwszy od codziennej odzieży, koszul i skończywszy na płaszczu, kurtce bądź firanie, zasłonie czy narzucie.

Zakres usług EcoPracz

Czyszczenie chemiczne garderoby

Pranie wodne

Maglowanie

Pranie sukien ślubnych

Prasowanie

Czyszczenie odzieży mundurowych

Czyszczenie odzieży skórzanych

Usługi dodatkowe

– Apretura
– Impregnacje
– Anty mole
– Anty roztocza

Nasza pralnia oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz elastyczne podejście do klienta.

Najbardziej cenimy sobie zaufanie i zadowolenie naszych odbiorców, dlatego korzystamy z nowoczesnych technologi i dbamy o kompetentną i miłą obsługę. Współpracujemy z takimi firmami jak PRALUS, ALUX. Używamy tylko sprawdzonych wysokiej jakości środków firmy IDEAL do czyszczenia i prania materiałów, każdej jakości i struktury. Dzięki temu większość zabrudzeń jest bez trudu usuwana.

Nasze systemy i automatyzacja środków piorących firmy IDEAL posiadają wszelkie certyfikaty   i zgłoszenia. Zgodnie z polityką PRALNI ECOPRACZ środki chemiczne przez nas stosowane podczas prania odzieży, bielizny hotelowej i obrusów są bezpieczne dla środowiska.

Współpraca

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe i jednocześnie indywidualne usługi pralnicze i prasowalnicze dla wszelkich firm i instytucji. W celu podniesienia jakości świadczonych usług, oraz usprawnienia i ulepszenia logistycznego obsługi:

Restauracji
Hoteli
Sale bankietowe
Przedsiębiorstwa – odzież robocza
Jednostki mundurowe